Zájazdy a ponory

Akcie a eventy

Táto sekcia stránky je určená predovšetkým potápačom s licenciou, ktorí hľadajú možnosti kde sa namočiť a s kým sa namočiť. Pre certifikovaných potápačov neustále pripravujeme víkendové akcie, vždy pod dohľadom skúseného potápača – profesionála.  

Naše akcie sú neformálne, organizované krátke potápačské výlety, stretnutia, či jednotlivé ponory, ktorých sa môže zúčastniť ktokoľvek. Vítaní sú aj nepotápači, ktorí svojou prítomnosťou aspoň spestrujú suchozemskú časť akcie. Pokiaľ sa akcie účastníš ako potápač s licenciou a máš v úmysle sa potápať, radi ťa uvidíme. Svoju účasť nahlás vždy vopred a v prípade že nevlastníš potápačský výstroj, nezabudni si ho včas rezervovať, naša požičovňa potápačskej výstroje je ti plne k dispozícii.

Časť akcii sa koná len na súši a predstavuje ideálnu formu na spoznávanie sa medzi sebou navzájom, zábavu v potápačskom kolektíve alebo slúži na prezentáciu videného a spoznaného na organizovaných akciách.

 

NAJBLIŽŠIE AKCIE

(zmena lokality i termínu, vyhradená)

DÁTUM AKCIA / EVENT DEŇ ČAS LOKALITA POČET DNÍ  POČET PONOROV  POZNÁMKA  PRIHLÁSENIE
21.7.2018 PADI Womens Dive Day Slovakia 2018 Sobota 11:00 Wobbegong Beach Dive Club
1 neobmedzene x
 
22.9.2018 Čistenie Gulášky AWARE DAY Sobota 10.00 Wobbegong Beach Dive Club 1 neobmedzene zadarmo vzduch + olovo, 50% zľava na požičovňu
Chcem ísť
Výlet do Rakúska na Grüner SeePADI Womens Dive Day na GuláškeTestovanie skútro Suex