Novinky

Kurzy potápania s uzavretým okruhom - CCR

Po vyše štvrťstoročí existencie potápačského centra Academia Aquatica vám prinášame novinku, naozajstný unikát, ktorý musí potešiť srdce každého skutočného potápača. Do našej ponuky totiž pribudlo potápanie s uzavretým okruhom - CCR (closed circuit rebreather). Ide o úplne iný zážitok, než na ktorý sme pri potápaní s otvoreným okruhom zvyknutí. Potápanie s CCR prináša ticho a maximálnu efektivitu využitia dýchacieho média. Výnimku nepredstavujú ani niekoľkohodinové ponory. Žiadne bubliny okrem ticha, znamenajú tiež priblíženie k obyvateľom vodnej ríše až na dotyk. Znie to magicky a presne také to aj je.

CCR Libety


Naša ponuka je tu pre každého. Nemusíš si ihneď zakúpiť svoj vlastný CCR a vyraziť do sveta technického potápania s trimixom. Dá sa začať omnoho jednoduchšie a nepotrebuješ nič okrem vlastného ABC a potápačskej licencie.

Na úvod predstavujeme dve varianty CCR zážitku.


 

NAJBLIŽŠIE CCR KURZY

(zmena lokality i termínu, vyhradená)

DÁTUM AKCIA / EVENT DEŇ ČAS LOKALITA POČET DNÍ  POČET PONOROV  POZNÁMKA  CENA  PRIHLÁSENIE
na vyžiadanie Discover CCR Liberty streda 19:00 Plaváreň Pasienky 1 deň  1 - 150 Chcem ísť
máj/jún 3 Kurzy s CCR Liberty - - Slovensko, Chorvátsko 8 dní 3 kurzy CCR + potápanie v Chorvátsku dotovaný kurz 2450 Chcem ísť

Ak Vám do 48h nepríde odpoveď od odoslania regsitrácie na event, zrejme sa vyskytol technický problém kontaktujte nás! Prihlasovanie na ponory je možné aj e-mailom info@academiaaquatica.sk. Prihlásenie na kurz potvrdzujeme každému jednému účastníkovi!

 


 

DISCOVER CCR LIBERTY

Tieto tri termíny na našom bazéne na Pasienkoch sú rezervované aj s inštruktormi a CCR prístrojmi pre prvých nadšencov. Tí si bez zbytočných dlhých rečí na vlastnom tele vyskúšajú aké pocity uzavretý okruh prináša a aké odlišnosti oproti otvorenému okruhu si treba osvojiť. Pod dohľadom skúseného personálu, prídete o svoje bubliny a pri ovládaní vztlaku sa vrátite do lavíc OWD. Začiatok vždy o 19.00h.

Maximálny počet účastníkov na kurze: 3

Cena: 150 €

 

MÁM ZÁUJEM O KURZ

 


 

DOTOVANÝ BALÍK 3 KURZOV CCR (CCR Diluent air, Advanced nitrox, Deco procedúry)

Absolvuj balík troch kurzov potápania s CCR Liberty a kvalifikuj sa tak na jeho samostatné používanie vrátane dekompresných ponorov. V prvej polovici mája bude kurz prebiehať na slovenských lokalitách - jazero Guláška a Veľké Košariská. Naviac je balík troch kurzov obohatený o tréningový predĺžený víkend 1. - 4. júna v Chorvátsku.

Maximálny počet účastníkov na kurze: 6

Cena: 2450 €

Cena balíka vrátane 3 kurzov (8 dní) plus ubytovania a potápania v Chorvátsku (4 dni).

 

MÁM ZÁUJEM O KURzy

Plnú CCR podporu, vrátane možnosti zapožičania samotných CCR nájdeš od marca v našom potápačskom centre, rovnako tak budeme vytvárať príležitosti na potápačské výlety a zájazdy, kde CCR uplatníš.