Novinky

PADI Women's Dive Day 2022

Staň sa súčasťou celosvetového eventu PADI® Women's Dive Day

Udalosť, akcia, event venovaný špeciálne pre ženy. Veľké stretnutie potápačiek podporované najväčšou potápačskom organizáciou na svete PADI. Dámy, dievčatá, prihláste sa staňte sa súčasťou tohto výnimočného eventu PADI Womens Dive Day Slovakia 2022. Sledujte nás aj na Facebooku, kde pridávame aktuálne info k eventu, alebo nás pozdieľajte a zavolajte aj vaše kamarátky:)) Tento rok sa akcia uskutoční na našej novej báze na Veľkých Košariskách v objekte POINT-40. Viac info o POINT-40: https://www.point40.sk/

Kedy? 16. Júla 2022

10.00h na Point-40, jazero Veľké Košariská, Rovinka

Dámy, dievčatá, prihláste sa staňte sa súčasťou tohto výnimočného eventu

PROGRAM

  • Event štartuje o 10.00 h (možný príchod od 09.00h).
  • Usadenie sa na báze (nájdenie si svojho miesta).
  • Vybalenie potápačských vecí. 
  • Zoznámenie sa.
  • Potápanie.
  • Koniec, vidíme sa v 2023:))

 

CHCEM SA ZÚČASTNIŤ

 

REGISTRÁCIA NA EVENT PREBIEHA DO 30.6.2022

Organizácia PADI sa rozhodla venovať ženám potápačkám špeciálnu pozornosť v celosvetovom merítku a preto sa aj my znova zapojíme, tak ako každý rok! Toto už bude šiesty ročník. Ak sa chceš zapojiť do našej celoslovenskej akcie PADI Womens Dive Day 2022, určite sa prihlás! Ak si žena potápačka, tak si zapíš si do kalendára tento významný deň. Nesmieš u nás chýbať. 
 

Kedy? 16. Júla, 10.00h,  Point-40, Veľké Košariská, Rovinka


Vstupný balíček: 50 EUR (tričko, fľašu so vzduchom, občerstvenie)

Miesto konania: Point-40

 

CHCEM SA ZÚČASTNIŤ

 

REGISTRÁCIA NA EVENT PREBIEHA DO 30.6.2022

Nielen muží potápajú. Medzi potápačmi sa nájdete mnoho žien, ktorým tento šport učaroval natoľko, že sa mu venujú s takým nadšením a entuziastom, ako poniektorí muži. Nosiť ťažký výstroj na chrbte, trpieť pohľady neveriacich príbuzdných, čo to vlastne robíme s tou "bombou" na chrbte, otázky typu, či nás nezožerú žraloky a pod., nie je vždy ľahké a nie vždy sa stretneme s porozumením. Aj napriek tomu, sú medzi nami ženy, ktoré potápanie milujú.

Spomínate si ešte na svoj prvý nádych pod vodnou hladinou? Čo vám potápanie prinieslo a prináša? Pošli nám Tvoj príbeh a radi ho uverejníme! Posielať príbeh aj s fotografiami môžete na info@academiaaquatica.sk

 

MÔJ PRÍBEH - PADI® Women's Dive Day

"Obklopuje nás voda, ktorá je súčasťou nášho každodenného bytia. Ľudskému životu je sluhom a živočíšnemu domovom. Chrániť by sme ju mali preto nie len pre seba, ale aj pre všetok ten život, ktorý v sebe ukrýva."

CHCEM SA ZÚČASTNIŤ

 

REGISTRÁCIA NA EVENT PREBIEHA DO 30.6.2022