Novinky

PADI Women's Dive Day 2024

Staň sa súčasťou celosvetového eventu PADI® Women's Dive Day

Dámy, dievčatá, prihláste sa staňte sa súčasťou tohto výnimočného eventu PADI Womens Dive Day Slovakia 2024, spolu sa zídeme, zapotápame si a zabavíme sa pri programe. Akcia je určená pre všetky potápačky, no ak by si mala kamarátku, ktorá dlho nepotápala, v rámci akcie bude môcť absolvovať refresh ponor alebo dokonca ak máš kamarátku, ktorá by si rada potápanie vyskúšalapozvi ju na PADI Women's Dive Day 20. júla 2024 a potápanie si bude môcť vyskúšať! 

DÁTUM AKCIA / EVENT DEŇ ČAS LOKALITA POČET DNÍ  POČET PONOROV  POZNÁMKA  CENA  PRIHLÁSENIE
20.7.2024 10. ročník PADI Women´s Dive Day  sobota 10.00 Guláška DIVING ZONE, Senec 1 deň  bez limitu  stretnutie potápačiek 50 € Chcem ísť

PADI® Women’s Dive Day sa rozrástol na najslávnejší deň potápania na planéte, ktorý mení životy a otvára dvere do podmorského sveta. Už desať rokov sa potápačská komunita stretáva, aby povzbudila potápačov všetkých pohlaví, veku, rasy, pôvodu a schopností, aby skúmali a chránili oceány, moria, rieky a jazerá. Veľké stretnutie potápačiek podporované najväčšou potápačskom organizáciou na svete PADI sa ako iné roky uskutoční aj na Slovensku pod záštitou nášho potápačského centra Academia Aquatica.

Zapíš si do kalendára: 

Kedy? 20. Júla, 10.00h

Účastnícky poplatok €50 obsahuje:  Zapožičanie záťaže a fľaše so vzduchom na celý event (neobmedzený počet ponorov), tématické tričko PADI WOMEN'S DIVE DAY, účasť na tombole o hodnotné ceny, pripravené občerstvenie, zapožičanie výstroja na potápanie (ak nevlastníš a tvoja licencia nie je staršia ako 1 rok), ponor na skúšku (pre registrované nepotápačky), profesionálny sprievod pod hladinou (1-2 ponory).

Miesto konaniaGuláška DIVING ZONE, Senec, celodenný vstup na lokalitu: 15€ / potápač, 10€ / nepotápač PLATÍ SA NA MIESTE A NIE JE ZAHRNUTÝ V CENE ÚČASTNÍCKEHO POPLATKU

 

CHCEM SA ZÚČASTNIŤ

 

REGISTRÁCIA NA EVENT PREBIEHA DO 10.7.2024

Organizácia PADI sa rozhodla venovať ženám potápačkám špeciálnu pozornosť v celosvetovom merítku a preto sa aj my znova zapojíme, tak ako každý rok! Toto už bude ôsmy ročník. Ak sa chceš zapojiť do našej celoslovenskej akcie PADI Womens Dive Day 2024, určite sa prihlás! Ak si žena potápačka, tak si zapíš si do kalendára tento významný deň. Nesmieš u nás chýbať.

Nielen muží potápajú. Medzi potápačmi sa nájdete mnoho žien, ktorým tento šport učaroval natoľko, že sa mu venujú s takým nadšením a entuziastom, ako poniektorí muži. Nosiť ťažký výstroj na chrbte, trpieť pohľady neveriacich príbuzdných, čo to vlastne robíme s tou "bombou" na chrbte, otázky typu, či nás nezožerú žraloky a pod., nie je vždy ľahké a nie vždy sa stretneme s porozumením. Aj napriek tomu, sú medzi nami ženy, ktoré potápanie milujú.

 

Spomínate si ešte na svoj prvý nádych pod vodnou hladinou? Čo vám potápanie prinieslo a prináša? Pošli nám Tvoj príbeh a radi ho uverejníme! Posielať príbeh aj s fotografiami môžete na info@academiaaquatica.sk