Zájazdy a ponory

Akcie a eventy

Táto sekcia stránky je určená predovšetkým potápačom s licenciou, ktorí hľadajú možnosti kde sa namočiť a s kým sa namočiť. Pre certifikovaných potápačov neustále pripravujeme víkendové akcie, vždy pod dohľadom skúseného potápača – profesionála.  

Naše akcie sú neformálne, organizované krátke potápačské výlety, stretnutia, či jednotlivé ponory, ktorých sa môže zúčastniť ktokoľvek. Vítaní sú aj nepotápači, ktorí svojou prítomnosťou aspoň spestrujú suchozemskú časť akcie. Pokiaľ sa akcie účastníš ako potápač s licenciou a máš v úmysle sa potápať, radi ťa uvidíme. Svoju účasť nahlás vždy vopred a v prípade že nevlastníš potápačský výstroj, nezabudni si ho včas rezervovať, naša požičovňa potápačskej výstroje je ti plne k dispozícii.

Časť akcii sa koná len na súši a predstavuje ideálnu formu na spoznávanie sa medzi sebou navzájom, zábavu v potápačskom kolektíve alebo slúži na prezentáciu videného a spoznaného na organizovaných akciách.

 

NAJBLIŽŠIE AKCIE

(zmena lokality i termínu, vyhradená)

DÁTUM AKCIA / EVENT DEŇ ČAS LOKALITA POČET DNÍ  POČET PONOROV  POZNÁMKA  CENA  PRIHLÁSENIE
15.7.2023 PADI Women´s Dive Day 2023 sobota 10:00 Guláška DIVE ZONE, Senec 1 deň  bez limitu  stretnutie potápačiek 50 Chcem ísť 

Ak Vám do 48h nepríde odpoveď od odoslania regsitrácie na event, zrejme sa vyskytol technický problém kontaktujte nás! Prihlasovanie na ponory je možné aj e-mailom info@academiaaquatica.sk. Prihlásenie na kurz potvrdzujeme každému jednému účastníkovi!

Výlet do Rakúska na Grüner SeePADI Womens Dive Day na GuláškeTestovanie skútro Suex