Zájazdy a ponory

Akcie a eventy

Táto sekcia stránky je určená predovšetkým potápačom s licenciou, ktorí hľadajú možnosti kde sa namočiť a s kým sa namočiť. Pre certifikovaných potápačov neustále pripravujeme víkendové akcie, vždy pod dohľadom skúseného potápača – profesionála.  

Naše akcie sú neformálne, organizované krátke potápačské výlety, stretnutia, či jednotlivé ponory, ktorých sa môže zúčastniť ktokoľvek. Vítaní sú aj nepotápači, ktorí svojou prítomnosťou aspoň spestrujú suchozemskú časť akcie. Pokiaľ sa akcie účastníš ako potápač s licenciou a máš v úmysle sa potápať, radi ťa uvidíme. Svoju účasť nahlás vždy vopred a v prípade že nevlastníš potápačský výstroj, nezabudni si ho včas rezervovať, naša požičovňa potápačskej výstroje je ti plne k dispozícii.

Časť akcii sa koná len na súši a predstavuje ideálnu formu na spoznávanie sa medzi sebou navzájom, zábavu v potápačskom kolektíve alebo slúži na prezentáciu videného a spoznaného na organizovaných akciách.

 

NAJBLIŽŠIE AKCIE

(zmena lokality i termínu, vyhradená)

DÁTUM AKCIA / EVENT DEŇ ČAS LOKALITA POČET DNÍ  POČET PONOROV  POZNÁMKA  CENA  PRIHLÁSENIE
7.2.2024 Workshop - plutvy streda 18.30-21.00 Plaváreň Slovnaft 1     25 €*  
14.2.2024 Workshop - sucháče streda 18.30-21.00 Plaváreň Slovnaft 1     25 €*

 

28.2.2024 Workshop - žakety streda 18.30-21.00 Plaváreň Slovnaft 1     25 €*  Chcem ísť 
16.-17.3.2024 Deepspot - Poľsko sobota-nedeľa   Mszczonówe, Poľsko 2 2   395 €

Chcem ísť

*vstupný poplatok je refudnovateľný, ak sa rozhodnete pre kúpu jedného z testnovaných modelov

Ak Vám do 48h nepríde odpoveď od odoslania regsitrácie na event, zrejme sa vyskytol technický problém kontaktujte nás! Prihlasovanie na ponory je možné aj e-mailom info@academiaaquatica.sk. Prihlásenie na kurz potvrdzujeme každému jednému účastníkovi!

Výlet do Rakúska na Grüner SeePADI Womens Dive Day na GuláškeTestovanie skútro Suex