Zájazdy a ponory

Kondičné potápanie

Ak si dlhšie nepotápal alebo si ešte nedôveruješ, bude určite rozumné svoje znalosti a zručnosti trochu oprášiť. Zvoľ dohľad profesionála, ak si plne nedôveruješ alebo využi našu prenajatú dráhu na plavárni samostatne, ak pomoc inštruktora nepotrebuješ.


Možností je viacero - PADI Scuba Tune Up je štrukturovaný program, ktorý ti pripomenie zabudnuté vedomosti "zo školy" a osvieži tvoje raz naučené zručnosti. Malý testík z teórie, korekcia a konzultácia zabudnutého s inštruktorom, ponor na bazéne so zopakovaním základných cvikov a následný ponor na otvorenej vode. To sú komponenty programu, ktoré ťa určite rýchlo "vrátia do hry".

Okrem kompletného Scuba Tune Up programu máš možnosť osviežiť si znalosti, či zručnosti aj čiastkovo. Ak inštruktorský dohľad vôbec nepotrebuješ (napríklad máš len nový výstroj a čoskoro odchádzaš na dovolenku) kľudne ti stačí, ak využiješ čas prenájmu našej dráhy a sám si poskúšaš, čokoľvek ťa napadne.

Termín programu podľa vlastných potrieb si môžeš  dojednať individuálne v potápačskom centre. Bazénovú dráhu 50m máme rezervovanú každú stredu od 19.30 h do 21.30 h na plavárni Pasienky.

 

 

NOVINKA! SCUBA REFRESH

Dlho si nepotápal alebo rád by si zostal IN počas zimného obdobia? Prihlás sa na nami organizované workshopy potápania a precvič si základné zručnosti potápania. Všetko pod drobnohľadm skúseného inštruktora.

DÁTUM WORKSHOP MIESTO ČAS

CENA

OSBADENOSŤ PRIHLÁSENIE  
17.4.2024 Kondičný refresh ponor bazén Slovnaft 19.00 86 € voľné Chcem ísť
24.4.2024 Kondičný refresh ponor bazén Slovnaft 19.00 86 € voľné Chcem ísť
na vyžiadanie Kondičný refresh ponor bazén 19.00 86 € - Chcem ísť
na vyžiadanie Kondičný refresh ponor Bratislava Senec - 96 € - Chcem ísť

 

 

CENNÍK KONDIČNÝCH PROGRAMOV

Refresh ponor v bazéne s inštruktorom 86 €
Refresh ponor v jazere s inštruktorom 96 €
Teoretické preskúšanie a refresh 40 €
Samostatný vstup na bazén 1,5 h 12 €

Výstroj alebo jeh chýbajúce prvky ti v prípade potreby požičiame zadarmo!

 

Rezervácia kondičného ponorU