Ako začať

Prečo absolvovať kurz u nás?

Áno, takmer každý pozná to prekliatie dnešnej doby, ktoré prišlo s konkurenčným trhovým prostredím a nástupom internetu. Všetci máme zrazu možnosť slobodného výberu, ponúk pribúda ako húb po daždi a informácie sú často až s precíznosťou profesora psychológie formulované tak, aby nám nepovedali to podstatné, ale aby nás nahovorili na minutie peňazí za každú cenu. Hrdo sa tomu hovorí marketing... Často teda dáme na to, čo nie je podstatné, pretože to vyzerá pekne a prehliadneme pritom zamlčané detaily, hovoriace o ročnej priemernej miere nákladov, o dobe viazanosti, o obmedzeniach služieb, o dodatočných poplatkoch za vybavenie žiadosti, za vedenie účtu, za balíček služieb.. atď. Výber zariadenia, v ktorom absolvujem potápačský kurz sa určite nevymyká zaužívaným štandardom. Nakoľko je to však pre nováčika pole neorané, môžu ho ohúriť informácie a čísla, ktoré v zásade nemajú žiadnu výpovednú hodnotu. Aby sme predišli vášmu sklamaniu a pre nás tak zbytočnej strate potenciálneho zákazníka, urobili sme kus práce za Vás. Porovnali sme subjekty pôsobiace v regióne Bratislavy a z okolia so zameraním na poskytovanie potápačských služieb. Výsledkom bolo nepochybne zistenie, že kurz by sme absolvovali u nás, pretože: 

1. GARANTUJEME PROFESIONALITU - NIE NAJNIŽŠIU CENU!

Nekopírujeme nezmyselné znižovanie cien na úkor kvality a prístupu. Kurzy robíme plne v súlade s medzinárodnými smernicami a navyše podľa individuálnych potrieb každého klienta. Tento prístup si vyžaduje viac trpezlivosti, dlhší čas v bazéne a ďalšie náklady zvyšujúce úkony. Kurz je jednorazová investícia a našou prioritou je výsledok - kvalitne vyškolený samostatný potápač bez kompromisných riešení.

2. NIE SME LEN POTÁPAČSKÁ ŠKOLA, KLUB, ČI INŠTRUKTORI NA VOĽNEJ NOHE

Sme potápačské centrum s predajňou, cestovnou kanceláriou a klubovým životom, celoročne poskytujúce všetko, čo s potápaním súvisí. Nemôže sa tak stať, že po ukončení kurzu nemáte s kým alebo kde potápať. Naše spojenie "tri v jednom" vám ponúka pestré pokračovanie a zákaznícky servis aj po absolvovaní kurzu. K dispozícii sme Vám v našej prevádzke každý pracovný deň, pričom prevádzková doba je pevne stanovená a nie je tak potrebné svojho inštruktora zháňať a ani ho využívať na pokútne obstarávanie výstroja, či organizáciu kvázi zájazdov organizovaných "na kolene".

3. ORGANIZUJEME VÝHRADNE KURZY PADI

Sú to jediné potápačské kurzy certifikované nadnárodnými inštitúciami a licencia, ktorú získaš, má medzinárodnú a doživotnú platnosť. Počas výuky prísne dodržiavame smernice asociácie PADI a stanovené bezpečnostné prvidlá. Sme taktiež legálne podnikajúci subjekt rešpektujúci platné zákony SR a inštruktorskú činnosť vykonávame profesionálne.

 4. NAŠI PADI INŠTRUKTORI MAJÚ NAJVAČŠIU POTÁPAČSKÚ PRAX V SR

Bez jedinej nehody sme za 20 rokov vyškolili vyše 3000 PADI potápačov. Na výuke sa podieľajú výhradne kvalifikovaní inštruktori s viacročnou praxou. Hlavný inštruktor nášho centra je s odučenými stovkami potápačov najskúsenejším PADI inštruktorom v SR a bol taktiež prvý inštruktor PADI, ktorý s ich výukou na Slovensku už v roku 1997 začal. Sme tak bezpochyby potápačské centrum s najdlhšou tradíciou a najbohatšími skúsenosťami výuky kurzov PADI na Slovensku.

5. PONÚKAME JEDINEČNÝ VÝBER ABSOLVOVANIA  KURZU

Preto u nás zaručene nájdete to, čo hľadáte - najkratší, najflexibilnejší, najviac šitý na mieru, s najmenším pomerom účastníkov na 1 inštruktora, skrátka kurz PADI OWD nie je u nás jeden produkt. Rešpektujeme individualitu každého človeka a preto nevnucujeme jediný pevne stanovený program. Nechávame výber na Tebe, pretože len Ty vieš, čo sú Tvoje priority. Optimálnym riešením pre náročných sú individuálne kurzy.

6. KURZY U NÁS SÚ ZÁBAVA

Inštruktori sú priateľskí kamaráti. Neformálny klubový život s nimi po kurze môže byť Tvojou novou formou trávenia voľného času. Radi ti pomôžeme s následnými krokmi v potápačskom živote - organizujeme klubové akcie, ponory pre radosť - FUNDIVES, požičiavame výstroj a máme bohato zásobenú, každodenne otvorenú predajňu. Naše nadšenie pre cestovanie za rozličnými krásami sveta pod hladinou, ťa môže inšpirovať k tomu, aby si sa pridal na zájazdy do bližších i vzdialenejších destinácii. Skúsení doprovod našich profesionálov zaručuje bezpečnosť a orientovanosť aj v najvzdialenejších kútoch našej planéty.

7. ZÍSKAŠ ZĽAVY A ĎALŠIE VÝHODY

Využiteľné sú ihneď po prihlásení sa do kurzu. Platia v našej predajni a cestovnej kancelárii. Kompletné služby potápačského centra Ti ponúkne len subjekt s kamennou prevádzkou. Všetko máš u nás pod jednou strechou. Čerství absolventi našich kurzov dostávajú pravidelne zvýhodnené ponuky na kurzy pokročilého vzdelávania, vybrané zájazdy a akcie.