Ako začať

VIP individuálne kurzy

Keď máš zmysel pre najvyššiu kvalitu a pohodlie, nerád robíš kompromisy a si zvyknutý sám rozhodovaťo vlastnom čase, VIP individuálne kurzy sú pre Teba ako stvorené. Osobný inštruktor a Tvoja možnosť voľby kedy, kde a ako dlho sú zárukou bezstresového priebehu kurzu vo vysokom štýle. Každý individuálny kurz je VIP a je určený pre ľudí, ktorých nelákajú skupinové, presne časované akcie a chcú, aby aj ich kurz bol skutočným zážitkom! Individuálne kurzy v neposlednom rade zabezpečujú súkromie a komfort. Počet účastníkov: jeden až dvaja.

Inštruktor

Osoba inštruktora je pri potápačských kurzoch kľúčovým bodom, od ktorého sa odvíja Tvoje pohodlie, bezpečnosť a celkový zážitok. Aby bol zážitok dokonalý, musí mať inštruktor bohatú výukovú prax, všestrannú potápačskú prax, kvalitné komunikačné schopnosti a všeobecný rozhľad. Komunikácia medzi klientom a inštruktorom pri individuálnych VIP kurzoch prebieha skôr na partnerskej úrovni než na úrovni učiteľ - žiak. VIP kurzy vedú náši najskúsenejší PADI inštruktori s najbohatšou mnohoročnou praxou.

Miesto

Miestom konania individuálneho VIP kurzu môže byť ľubovoľné mesto na Slovensku, ale aj  kdekoľvek vo svete. Obľúbené sú dovolenky spojené s kurzom na jachte alebo v prímorských destináciach. Zober si svojho inštruktora na loď, do dovolenkového rezortu alebo aj súkromným jetom na opačnú stranu zemegule. Samozrejme, najčastejšie sa individuálne kurzy robia u nás v centre, u klienta v jeho bazéne alebo vo firme. Sme plne flexibilní, pokiaľ ide o požiadavky na miesto výuky.

Časový harmonogram

Spolu s inštruktorom si dohodneš termíny stretnutí, ako aj ich počet a trvanie. Možností je veľa - od integrovanej formy každodenných stretnutí, až po priebežné dynamické plánovanie podľa možností klienta a inštruktora. Kurz tak pri troche šikovnosti môžeš stihnúť aj za dva-tri dni alebo komfortne si ho natiahnuť aj na pár mesiacov.

Výstroj

Najlepšou možnosťou je používanie vlastného výstroja už od začiatočníckeho kurzu. Pokiaľ však tento nevlastníš, nie je to žiaden problém. Inštruktor plní aj funkciu osobného poradcu pre technické vybavenie, takže zaručí, že výstroj, ktorý vyberie z požičovne, Ti sadne ako uliaty. Bezchybný technický stav, hygiena a čistota sú samozrejmosťou. Pre prípad nečakaných porúch má na praktických stretnutiach vždy po ruke náhradu. V prípade, že sa rozhodneš pre kúpu vlastného výstroja, Tvoj inštruktor Ti môže s voľbou poradiť.

Teória

Manuál a video máš k dispozícii 24 hodín denne. Sám si volíš, kedy si čo pozrieš a prečítaš. Stretnutia s inštruktorom, na ktorých prebieha dodatočný rozvoj teoretických znalostí, si plánujete spolu. Miestom nemusí byť nevyhnutne naša učebňa. Inštruktor príde za Tebou v čase ktorý si dohodnete - môže to byť obedňajšia prestávka v kancelárii alebo večerná pohoda pri Tvojom domácom kozube.

Bazén

Pri štandardných kurzoch je táto časť najmenej flexibilná. Termíny výuky na bazéne sa podriaďujú pevne stanovenému harmonogramu, podľa zmluvy o prenájme bazéna. Okrem Teba sú v bazéne ďalší účastníci kurzov a vo vedľajších dráhach plavci, verejnosť alebo v lepšom prípade pôvabné akvabely.
Bazénová výuka individuálnych VIP kurzov však môže prebiehať aj v pohodlí Tvojho domáceho bazéna alebo v menších bazénoch, prenajatých na mieru príslušnej výuky a to len pre Teba. Počet stretnutí a ich trvanie opäť závisí na Tebe a Tvojom pokroku v osvojovaní si zručností.

Ponory

Kedy, kde a počas koľkých dní, je opäť na Tvojom rozhodnutí. VIP ponory nie sú spájané s inými kurzami a študentmi, takže opäť sa jedná len o Tvoj osobný nerušený zážitok. Inštruktor Ti pomôže vybrať lokalitu, ktorá je bezpečná, prospešná výuke a zároveň zaujímavá. Jednotlivé ponory trvajú tak dlho, ako si želáš alebo ako to zásoba vzduchu dovoľuje.

Kontaktujte nás