Kurzy potápania

Ponor na skúšku - PADI DISCOVER SCUBA DIVING

PADI Discover Scuba DivingSkvelé ako darček alebo ako úvodné oboznámenie sa s prístrojovým potápaním. Pod dohľadom profesionálneho inštruktora si vyškúšaš použitie potápačského výstroja a vychutnáš si beztiažový stav. Existujú dve možné formy tohoto zážitku v závislosti od prostredia - bazén alebo voľná voda. Programy sú mimoriadne vhodné aj pre ucelené skupiny alebo firemné teambuildingové akcie. Možnosť spojiť s kúpaním, grilovačkou a slnečným dňom pri vode.

  • Vek od: 10 rokov (8 rokov Bubblemaker v bazéne)
  • Hĺbka do: 12 m (2 m Bubblemaker v bazéne)
  • Cena programu: 69 € bazén, 89 € jazero
  • Trvanie programu: 60 minút
  • Vstupné certifikáty: žiadne
  • Cenník kurzu: kompletný cenník kurzov a programov

 

 

DÁTUM DEŇ TYP ČAS TRVANIE CENA OSBADENOSŤ  PRIHLÁSENIE 
17.1.2024 streda Bratislava - plaváreň 18.30-21.00 1 deň 69 € voľné Chcem ísť 
31.1.2024 streda Bratislava - plaváreň 18.30-21.00 1 deň 69 € voľné Chcem ísť 
14.2.2024 streda Bratislava - plaváreň 18.30-21.00 1 deň 69 € voľné Chcem ísť
28.2.2024 streda Bratislava - plaváreň 18.30-21.00 1 deň 69 € voľné Chcem ísť
na vyžiadanie - Senec - Guláška 14.00-17.00 1  deň 89 € voľné  Chcem ísť 
na vyžiadanie - Bratislava - plaváreň Pasienky 19.00-22.00 1  deň 69 € voľné  Chcem ísť 
individuálny termín
- doplatok  -   40 €  - Chcem ísť 

Ak Vám do 48h nepríde odpoveď od odoslania prihlášky na kurz, zrejme sa vyskytol technický problém kontaktujte nás! Prihlasovanie na ponory je možné aj e-mailom info@academiaaquatica.sk. Prihlásenie na kurz potvrdzujeme každému jednému účastníkovi!

 

Ako program prebieha?

Krátke teoretické zaškolenie o fyzike a fyziológii prístrojového potápania, vyplnenie potrebnej administratívy a zdravotného dotazníka, oblečenie si obleku a nasadenie výstroja a potom už len šup na vec. Ponor s profesionálnym inštruktorom prebieha spočiatku v bezpečnej a komfortnej plytkej vode, kde je vždy možné sa postaviť. To platí ako pri bezénovaj tak i pri jazernej verzii programu. Po úvodnej aklimatizácii ťa následne inštruktor zoberie na malú prechádzku pod hladinou a ukáže ti zaujímavosti a malé triky. Súčasťou programu môže byť pre snaživcov aj precvičenie drobných zručností z potápačského kurzu. Všetok potrebný výstroj ti pochopiteľne pripravíme a jeho zapožičanie v rámci programu je bezplatné. Nezabudni si len plavky a na dobrú náladu.

Čo získaš?

Diplom s potvrdením o účasti PADI DSD,  nezabudnuteľný a jedinečný zážitok a možnosť pokračovať v začiatočníckom kurze.

A čo ďalej?

Ak ťa zážitok oslovil a rád by si v potápaní s prístrojom spravil ďalší krok, je tu pre teba ponuka začiatočníckeho kurzu PADI Open Water Diver. Pre účastníkov DSD programu spravidla poskytujeme zvýhodnenú účasť. Informuj sa priamo u inštruktora pri preberaní diplomu.